Oferta sprzętu budowlanego obejmuje szeroką gamę maszyn i urządzeń do wielu zastosowań budowlanych, także tych specjalistycznych. Dostępne są sprzęty o różnych parametrach technicznych, co pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia do wymagań danej inwestycji. Sprzęt budowlany to wyłącznie najlepsze światowe marki, a przez to dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Oferta zawiera urządzenia do zagęszczania gruntu i asfaltu, urządzenia do prac ziemnych, , urządzenia do prac betoniarskich i obróbki betonu, agregaty, agregaty spawalnicze i spawarki, elektronarzędzia, pompy, nagrzewnice i osuszacze, urządzenia do prac ogrodniczych.
 

Zagęszczarki

 
W ofercie znajdują się urządzenia do zagęszczania gruntu o masie od 60 do 800 kg. Zagęszczarki dostarczają wiodący na świecie producenci maszyn: Wacker, Dynapac i Belle.
 

Agregaty prądotwórcze

 
Własne źródło energii elektrycznej o odpowiednio dużej mocy zapewni ciągłość i wydajność prac budowlanych.
 

Agregaty spawalnicze i spawarki

 
Niezawodne, bezpieczne i wydajne – dostępne u nas agregaty spawalnicze i spawarki o prądzie spawania od 140 do 280 A.
 

Przecinarki i piły

 
Oferujemy przecinarki jezdne do asfaltu i betonu o średnicy tarczy od 350 do 500 mm, przecinarki stolikowe (od 350 do 450 mm), piły stolikowe (450 mm).
 

Młoty

 
Szeroka oferta młotów pneumatycznych o dużej energii udaru zapewni sprawną i efektywną pracę na każdym placu budowy. W trosce o najlepszą jakość i komfort pracy z naszymi urządzeniami, jako producentów młotów dostępnych wybraliśmy firmy Makita, De Walt oraz Celma.
 

Elektronarzędzia

 
Nowoczesne, niezawodne, renomowanych światowych firm, cenione przez profesjonalistów i w wyjątkowo dużym wyborze.
 

Walce

 
Oferta walców obejmująca maszyny o masie 1,500 kg.
 

Wibratory

 
Posiadamy szeroką ofertę wibratorów obejmującą urządzenia o średnicy buławy od 25 do 60 mm i długości do 4 m.
 

Zacieraczki

 
W ofercie znajdują się zacieraczki o średnicach roboczych od 600 do 900 mm i zróżnicowanych parametrach technicznych.
 

Urządzenia do prac ogrodniczych

 
Oferujemy kosiarki, wykaszarki, glebogryzarki, świdry glebowe, które pozwolą na wszelkie prace związane z pielęgnacją ogrodu i parku.
 

Akcesoria

 
Oferta obejmuje wszelkie akcesoria, które niezbędne są do sprawnej obsługi wynajmowanych urządzeń.
 

Betoniarki

 
Dysponujemy całą gamą sprzętów nieodzownych przy pracach betoniarskich na każdej budowie.
 

Kosze zsypowe

 
Do usuwania gruzu z pomieszczeń na różnych wysokościach niezastąpione okażą się kosze zsypowe dostępne w ofercie które zapewnią bezpieczną i komfortową pracę.
 

Listwy wibracyjne

 
W ofercie znajdują się listwy wibracyjno-wygładzające o długości 2 metrów, jak również podwójne listwy wibracyjne o długości: 3,25-6,25 metra.
 

Myjki i zamiatarki

 
Dostępne myjki ciśnieniowe również na ciepłą wodę, pozwolą zachować czystość terenów budowy, jak i innych urządzeń czy maszyn.
 

Nagrzewnice

 
Nasza oferta obejmuje szeroką gamę urządzeń spalinowych o mocy od 5 do 120 kW, umożliwiających ogrzewanie pomieszczeń oraz budynków gospodarczych i przemysłowych.
 

Osuszacze

 
Nasza oferta obejmuje szeroką gamę urządzeń umożliwiających osuszanie pomieszczeń oraz budynków gospodarczych i przemysłowych.